x
x

SKII "Naukšēni"

Adrese: "Naukšēnu muiža", Naukšēni,

Naukšēnu pagasts, Naukšēnu novads, LV - 4244

Tālr. 64268154, e-pasts: info@skiinaukseni.lv

www.skiinaukseni.lv


skii_naukseni


Sociālās korekcijas izglītības iestāde “Naukšēni” (SKII „Naukšēni”) ir Izglītības un zinātnes ministrijas pārziņā esoša izglītības iestāde, kas darbojas kopš 1998.gada. Sākotnēji tā tika paredzēta meitenēm vecumā no 11 līdz 18 gadiem, kurām piemērots audzinoša rakstura piespiedu līdzeklis - ievietošana sociālās korekcijas iestādē.  Ar 2006.gadu iestādē ievieto arī zēnus, bet, likvidējot otru Latvijā esošo sociālās korekcijas izglītības iestādi „Strautiņi”, Naukšēnos ievieto abu dzimumu audzēkņus vecumā no 11 līdz 18 gadiem.

SKII "Naukšēni" atrodas vēsturiskā vietā – Naukšēnu muižā. Skaistais muižas parks, lauku klusums un miers veicina šeit nonākušo audzēkņu sociālo un pedagoģisko korekciju. Iestāde var lepoties ar daudzveidīgu sociālās korekcijas nodarbību klāstu – audzēkņi apgūst kulināriju, apģērbu dizainu, metālapstrādi, kokapstrādi, datorzonības un citas iemaņas. Vērtībizglītību nodrošina kristīgā ētika, jaunsardze un ansamblis, bet sportot gribētājiem tiek piedāvāts futbols, hokejs, florbols, galda teniss, peldēšana un riteņbraukšana.

SKII „Naukšēni” darbības mērķis ir radīt izglītojamajam aizsargātības sajūtu, nodrošināt apstākļus viņa attīstībai un labklājībai. 
Sadaļa atjaunota: Otrdiena, 2015. gada 8. septembris
Šodien: 02.07.2022.
V/d: Lauma, Ilvars, Halina
x
x
Notikumi
x
x
© Naukšēnu novads 2022, tālrunis: +371 64268288, e-pasts: dome@naukseni.lv